CCTV DVR NVR Video Kamera

CCTV DVR NVR Video Kamera

CCTV kameralarda yer alan video kayıtlarını yanlışlıkla sildiyseniz artık endişelenmenize gerek kalmadı. CCTV DVR NVR video kamera disk kurtarma hizmetleriyle kaybolan dosyalarınızı geri getirebiliriz.

Kamera kayıtları farklı nedenlerden dolayı silinebilir. Bu durum sizleri zor durumda bırakabilir. Biz her türlü veri kaybında en doğru uygulamaları sunabiliriz. Kamera kayıtlarının silinme nedenleri değişiklik gösterir. Genel olarak şu durumlardan dolayı kayıtlar silinebilir.

  • Otomatik olarak kamera kayıtları silebilir.
  • Veri silinmesini engelleyen programın bulunmaması verileri silebilir.
  • Kasıtlı olarak kayıtlar silinebilir.
  • Yanlışlıkla kamera kayıtları silinebilir.

Kamera görüntülerinin kaydedildiği kayıt cihazındaki verileri kurtarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biz kayıp verilerinize ulaşmanızı sağlayabiliriz. Silinen kamera kayıtlarını geri getirmek için tüm uzmanlığımızla hareket ediyoruz. Arızalanan kameralarda silinen verilerin bir an önce geri getirilmesi gerekir. Ekiplerimiz tarafından kamera kayıt cihaz arızası detaylı olarak incelenir ve daha sonra işleme başlanır. Sorun tespit edildikten sonra kamera kayıt verileri çözümlenir.

Merkezimiz veri kurtarma, kopyalama, klonlama ve veri analizi yapma işlemlerini sizlere sunabiliyor. Bu alanda yılların deneyimiyle hareket ediyoruz. Alanında lider olan firmamız en geniş müşteri portföyüne sahip olarak yoluna devam ediyor.

CCTV DVR NVR Video Kamera

Silinen Kamera Kayıtları Nasıl Geri Getirilir?

Kamera kayıtlarını geri getirmek için bazı zamanlarda yapılan müdahaleler bilinçsiz şekilde uygulanabiliyor. Veri kurtarma firmaları bu tür sorunlarda da devreye giriyor. Verileri kurtarmadan önce kameranın analiz edilmesi gerekir. Uzmanlarımız verinin nasıl silindiğini tespit eder. Analiz sonrasında diskin arızalı olup olmadığına bakılır. Kaydın yanlışlıkla mı yoksa isteyerek mi silindiği netleştirilir. Verinin kayıp olma nedenine göre farklı yol haritaları takip edilir. Atılacak adımların ve işlemlerin cihaza göre yapıldığını unutmamalısınız.

CCTV Veri Kurtarma

CCTV, kameralar aracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletilmesidir. CCTV, bir merkezden geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak üzere tasarlanmıştır. Günümüzde CCTV, genellikle güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.

CCTV sistemi, kameranın kablo aracılığıyla televizyona ya da monitöre bağlanması ile tamamlanır. Gelişmiş bir CCTV sisteminde kamera ve monitörle beraber farklı parçalarda yer alabilir. Kameraya eklenen bir mikrofon üzerinden de ses kaydı alınır.

CCTV sistemi, başta güvenlik alanında tercih edilir. Türkiye’nin başarı oranı en yüksek veri kurtarma merkezi olarak kamera sistemlerinde ortaya çıkan veri kayıplarını çözebiliriz.

Alanında uzman ekiplerimizle veri alanında ihtiyaçlarınıza yanıt verebiliriz. Bazı zamanlarda insanlar yanlışlıkla dosyaları silebiliyor. Bu gibi durumlarda tam zamanında çözüm sunabiliriz.

CCTV DVR Veri Kurtarma

CCTV sistemlerinde, görüntüyü kayıt altına alabilen cihazlara DVR adı verilir. DVR tarzı kamera sistemleri kompakt bir yapıya sahiptir. Görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, yedek alma, kayıtların oynatılması gibi farklı özellikleri içerisinde bulundurur.

Kayıt cihazları, ihtiyaca göre ve mevcut CCTV sistemine göre değişim gösterir. CCTV sistemleri genel olarak 4, 8, 16 ve 32 kanal DVR çeşitleri üzerinden kullanılır. Kanal sayısı, CCTV sistemi üzerindeki bağlanabilecek kamera sayısına göre farklılaşabilir.

Dijital kayıt cihazlarının NVR ve HVR çeşitleri de bulunmaktadır. NVR’lar network tabanlı kamera sistemlerinde görüntüleri kayıt altına alır. Yeni nesil sistemlerden biri olan HVR ise hem analog hem de IP kamera kaydı yapabiliyor.

CCTV NVR Veri Kurtarma

Dijital formatta yer alan video görüntüsünü sabit disk sürücüsüne (HDD) kaydetmek için NVR tercih edilir. Genellikle IP kameralardan bir ethernet ağı yoluyla görüntüleri elde eder. En çok güvenlik uygulamaları için tercih edilir. NVR ve IP kameraların kombinasyonuyla bir araya gelen kamera sistemi nispeten pahalı ürünlerdir. DVR ve analog kameralar ile kıyaslandığında daha fazla özgürlük sunar. Bazı IP kameralar netlik olarak 5 megapikselden fazla çekim yapabilir. Mesafeler çekim kalitesini engellemez.

CCTV DVR NVR video kamera veri kurtarma işlemlerinin tamamı uzmanlarımız tarafından ele alınıyor. Sizin için kaybettiğiniz verileri geri kazanmanıza destek veriyoruz. Böylece hiçbir anınınız yok olmuyor. Disk kurtarma ve hdd kurtarma hizmetlerimizle bilgisayarınızda yer alan tüm datalara erişebiliriz. İleri teknoloji ile yürütülen laboratuvarlarımızda gerçekleşen işlemler müşterilerimizi de memnun etmektedir. Veri kurtarma konusunda 7/24 bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

CCTV DVR NVR Video Kamera

Kamera Kaydı Kurtarma Hizmeti

Kamera kayıtlarını kurtarmak için ilk olarak verilerin son durumuna göz atılır. Kamerada kayıt edilen görüntüler disklerin depolama alanına aktarılır. Kaydı kurtarmak için cihazın disk alanına yoğunlaşmak gerekir. Bu işlemleri sadece alanında uzman veri kurtarma ekipleri yapabilir.

Hayati önem bile taşıyabilecek olan kamera kayıtlarını kurtarmak için buradan çalışma gerçekleştiriyoruz. Veri kurtarma firması kurtarma operasyonlarını alanında uzman kişiler ile tamamlıyor. Müşteri odaklı yaklaşımımız ile sizlere CCTV DVR NVR video kamera veri kurtarma desteğini tam zamanında sunuyoruz.

 

Kişisel verilerin korunmasına dair genel mevzuata buradan ulaşabilirsiniz..

Comments are closed