SSD Solid State Disk Veri Kurtarma

SSD Solid State Disk Veri Kurtarma

SSD ürünleri son derece hassasıtır. Arızalanmış olan disklerinizde silinen verileri geri getirmenin farklı yolları bulunuyor. SSD solid state disk veri kurtarma hizmetleriyle bu yöntemleri sizler için uyguluyoruz.

Disk üzerinde meydana gelen fiziksel arızalarda veri kurtarma işlemi sizler için tamamlanıyor. Diskinizin yüksek bir yerden düşmesi, sert bir darbe alması ya da aşırı sıcak ortamlar SSD’lerin yapısını bozabiliyor. Bu gibi durumlarda, diskinize ev ortamında müdahalede bulunmamanız gerekir. Sahip olduğunuz diskinizi en kısa sürede bir profesyonel firmamıza göndererek teknik destek alabilirsiniz.

SSD Solid State Disk Veri Kurtarma

SSD Veri Kurtarma Uzmanları İletişim

Veri kurtarma alanında uluslararası sertifikaya sahip olan şirketimiz, sınıfının en iyisi veri kurtarma desteklerini elinizin altına getiriyor. Veri kurtarma hizmetlerinde sizleri her türlü arızadan veri kurtarabiliyoruz. Uzmanlarımız arızalı SSD ürünlerini veri kurtarma laboratuvarımıza gönderir ve araştırır. Değerlendirmeden sonra veri kurtarma işlemlerine başlanır.

SSD disklerde en çok karşılaşılan sorunlar arasında kart devresinin elektriksel problemleridir. SSHD disklerde verinin kayıtlı olduğu çip kart sökülür ve SSD solid state disk veri kurtarma işlemi tamamlanır. Bilgisayar üzerinde yer alan diskler normal plaklı diskler gibi çalışmaz. Bu yüzden ürüne uygun şekilde hareket etmek gerekir. Veri alanında uzun yıllara dayanan tecrübemizle beklentilere yanıt veriyoruz. Bu alanda laboratuvarlarımız sayesinde en iyi hizmet sunabiliriz.

Kişisel ya da iş bilgisayarınızda yer alan verilerinizi kurtarabiliriz. Depolama cihazı ne olursa olsun herhangi bir fiziksel hasarda deforme olmadan veriler tekrar kullanılabilir hale gelir.

SSD Veri Kaybı Neden Olur?

SSD üzerinde ortaya çıkabilecek fiziksel hasar belirli sorunlara neden olabilir. SSD sürücüleri üzerinde en yaygın arıza türleri şu şekildedir;

  • Elektronik bileşen arızası,
  • Denetleyici çip hatası,
  • Flaş hücre bozulması,
  • Güç arızası,
  • Baskılı devre kart arızası,

Veri kurtarma uzmanlarımız, tüm markalar için karmaşık SSD kurtarma çözümlerini sunabiliyor. Firmamız özel denetleyici yongaları ve SSD’ye özgü bileşenleriyle beklentilere yanıt veriyor. Güvenlik herkes için önemlidir. SSD ürünlerinde güvenilir kurtarma seçeneklerimizle öne çıkıyoruz.

SSD Üzerinden Nasıl Veri Kurtarılır?

SSD disk, sabit disklerin son derece kompleks ve hassas türleri arasındadır. Bu yüzden, zarar gören ya da üzerinden verileri silinen SSD diskleri sizler için onarabiliriz. Zarar gören SSD diskler üzerinde oynamalar yapmadan verileri alabilirsiniz.

SSD Üzerinden Veri Kurtarılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

SSD Disk veri kurtarma işlemi, diğer sabit disklere göre daha fazla işlem talep eder. Bu nedenle veri kurtarma işlemlerinde birçok detaya dikkat etmek gerekiyor. SSD diskinizde ortaya çıkan her türlü sorunda destek verebiliriz. Fiziksel olarak zarar gören SSD Disklerin, teknik ekibimiz tarafından detaylı olarak incelenir. SSD diskinizden silinen verileri geri getirmek için güvenilir çalışmalar gerçekleştiririz.

Kaynağı belirsiz ya da virüs riski taşıyan yazılımları, SSD diskinizden verileri silebiliyor. Bu yüzden SSD diskiniz zarar gördüğü andan itibaren doğru şekilde hareket etmek gerekiyor. Günümüzde silinen verilerin kurtarılması için merkezimiz yüksek teknolojili ürünlerden destek alıyor.

SSD Veri Kurtarma Hizmeti

SSD veri depolama cihazları her bilgisayarda yer almaya başladı. Verilerinizi depolamak için mekanik parçalar yerine bellek yongalarından destek alınıyor. Yüksek performansı nedeniyle tüketiciler tarafından tercih edilen SSD ürünlerin veri kaybı yaşıyorsanız doğru yerdesiniz.

Arıza yapan bir SSD’den veri kurtarmak zorlu olabilir. Üretici tarafından kriptolu üretilmesi sebebiyle bazı SSD’lerden statik elektriklenme meydana gelebilir. SSD’nin belirli bir yazma kapasitesi bulunur. Bu kapasiteye ulaştığında kullanılmaz hale gelir. Bu yüzden her işlemin uzmanlar tarafından yürütülmesi gerekir. SSDler ise tamamen sessiz çalışır. SSDler, HDDlerdeki parçalanma sorununu yaşamazlar.

Veri kurtarmak hayati bir önem taşıyabilir. Bu alanda sizlere en uygun çözümleri başarılı şekilde sunabiliyoruz. Veri kurtarma hizmetlerine ihtiyacınız olduğu zaman hemen bizleri arayabilirsiniz. Merkezimiz size özel ihtiyaçlarınızı tam zamanında karşılıyor. Esnek çözümlerimizden sizde dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Uzmanlarımız günün her saati destek veriyor. İnternet adresimiz üzerinde hizmetlerimiz hakkında detaylara da erişebilirsiniz. Veri konusunda Ar-Ge ekibimiz ile veri kurtarma ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

SSD solid state disk veri kurtarma uygulamalarında her süreç uzmanlarımız tarafından ele alınıyor. Cihazlar üzerinde veri alınabilecek durumdaysa, SSD veri kurtarma sürecini başarılı şekilde sunabiliriz. Veri konusunda gerekli tecrübe ve bilgiye sahibiz. Türkiye’nin en üst düzeyde işlem gören laboratuvarında veri kurtarma hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunmasına dair genel mevzuata buradan ulaşabilirsiniz..

Comments are closed