RAID Veri Kurtarma

RAID Veri Kurtarma

Veri kurtarma alanında lider olan firmamız erişilemez hale gelen RAID veri kurtarma, onarma ve yeniden yapılandırma alanında geniş hizmetler sunabiliyor.

Veri kurtarma alanında deneyimlerimizle beraber en iyi sonucu alıyoruz. Kurtarma işlemine başlamadan önce analiz sonucumuzu size gönderiyoruz. Daha sonra kurtarma işlemine başlıyoruz. Kaybettiğiniz verilerinizi depolayabilmek ve yedekleyebilmek için uygun paket çözümlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Veri kurtarma alanında profesyonel çalışmalarımız bulunuyor. Berilerinizin güvenliğine özen göstererek en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Tüm özel bilgi, belge, fotoğraf ve videolarınız ekiplerimiz tarafından kurtarılmaktadır. Dürüst hizmet anlayışı ile her geçen gün büyümeye devam eden firmamız size özel çözümlerle hareket ediyoruz. Hard disk veri kurtarma konusunda uzman ekibimiz, özel bir ortamda verilerinizi geri getirir. Verileriniz kaybolduysa bizlere taleplerinizi ileterek çözüm sunmamızı sağlayabilirsiniz.

RAID Veri Kurtarma

RAID’ler Ne İşe Yarar?

RAID sistemleri, sunucu üzerinde önemli bileşenlerden bir tanesidir. Klasik yedekleme yöntemleri yeterli olmadığı zaman bu sistemlerden destek alınır. Sunucu yapılarında, RAID’ler, veri kaybının önüne geçer. RAID sistemi ayrıca depolama kapasitesinde artış ve daha iyi okuma hızı sunar.

RAID sistemleri üzerinde veri kaybıyla ilişkili bir arıza can sıkabilir. Merkezimiz olası kötü senaryolarda deneyimli uzmanlarıyla beraber verilerinizi kurtarabilir. Farklı RAID gruplarına özel çözümlerimiz bulunuyor. RAID sistemleri 0’dan 6’ya kadar seviyelere ayrılır. RAID veri kurtarma çalışmaları, seviyelerine göre uzmanlarımız tarafından yapılır.

Sunucu veri kurtarma konusunda da en kaliteli hizmetleri buradan alabilirsiniz. Firmamız sizler için tüm bilgi, görüntü, video ve dokümanlarınızın geri kazanmanıza yardımcı olur. Sunucu veri kurtarma alanında kurumsal hizmet anlayışımızla bir adım öne çıkıyoruz.

RAID Veri Kurtarma Firması

Bilgisayarımızda tek bir sabit diskimiz bulunuyor yapabileceklerimiz bellidir. Sabit diskimizin daha hızlı ve güvenilir şekilde çalışmasını istiyorsak mutlaka RAID sisteminden yararlanmamız gerekir. Öncelikle RAID, maliyetli bir uygulamadır. Ancak sistem sizlere çok daha hızlı, daha güvenli bir çözüm sunar.

RAID kullanabilmek için birden fazla sabit diske ihtiyacınız bulunur. Bu durum maliyeti yükseltir. RAID sistemlerinde olası bir arıza veri kaybına neden olabiliyor. Bu durum belgelerin bir anda yok olması anlamına geliyor. Biz profesyonel çözümlerimizle bu verilerin kurtarılmasını sağlayabiliriz. Hasar ya da farklı nedenlerden dolayı veri hasarlarını çözebiliriz.

RAID 0 Veri Kurtarma

RAID 0 üzerinde çalışan sabit disk ağları, depolama için yedeklemeden yararlanmaz. Bu nedenle RAID sistemleri arasında sayılmamaktadır. Bu etikette bulunan sistemler iki veya daha fazla sabit sürücüyü bir araya getirerek veri erişimini hızlı hale getirir. Birleştirme sayesinde veriler ardışık bloklar halinde çalışacaktır. Böylece veri taşıyıcıları eşit olarak hareket edecektir. RAID 0 şeritleme adıyla anılır. Bu sistem sayesinde sunucu ağı daha yüksek bir üretim hızından yararlanır. Ancak ağ güvenliği de düşecektir. Olası bir durumda sabit sürücü arızalanırsa tüm veriler kaybolabilir. RAID sisteminin bozulması durumunda kalan disklerin iş yükü artacaktır. Ek sürücü arızası, RAID dizinin arızalanmasına neden olabilir. Arızalı sürücülerden veri kurtarmak için mutlaka uzmanlardan destek almak gerekir.

RAID 0 sistemleri de güç kaybından ve güç dalgalanmalarından etkilenebilir. Bu durum verilerin yok olmasına neden olabilir. Ekiplerimiz, gerekli verileri çıkarmak için özle araçlarından destek alır.

RAID 1 Veri Kurtarma

RAID 1 sisteminde bütünleşik halde bulunan sabit diskler eşit veri yüküyle hareket eder. Tam yedekleme kapasitesi sunan bu sistemler bireysel depolama konusunda kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verebilir.

Cihazlarda bulunan RAID’in kapasitesi en küçük sabit diskin kapasitesi kadardır RAID 1’deki yazma hızı tek bir sürücünün yazma hızına denk olacaktır. Sistem üzerinde yer alan paneller kendi kanallarına bağlanarak okuma hızı iki katına yükseltilir. Çamur ve su gibi doğal problemler RAID 1 sistemini anında bozabilir. Bu gibi durumlarda laboratuvar ortamında bu sistemleri temizlemek gerekir. Firmamız fiziksel olarak hasar görmüş diskleri güvenli bir şekilde kurtarmak için RAID 1 veri kurtarma hizmetlerinde son teknoloji araçlarla hareket ediyoruz.

RAID 5 Veri Kurtarma

RAID 5, birden fazla sabit diskten oluşan bir ağın adıdır. Depolama özellikleri ise RAID 0 sistemiyle aynıdır. Depolamada şeritleme özelliğinden yararlanılır. Sistem üzerinde veri taşıyıcıları arasında bloklar halinde dağıtılmaktadır. Sistem üzerinde kaybolan verileri geri yüklemek için bütünleşik sabit sürücülere eşit yük binecektir. Böylece RAID 5, tek bir sürücüden daha yüksek bir okuma hızı sunacaktır. Ancak bu sistemin yazma hızı nispeten daha yavaştır. RAID 5 sistemlerinde olası sorunlar verileri kaybetmenize neden olabilir. RAID 5 veri kurtarma alanında uzmanlığımızla yanınızdayız.

Firmalar için güvenilirlik en önemli konulardan bir tanesidir. Veri kurtarma hizmetlerinde gizlilik politikamızı katı bir şekilde uygulayarak hareket ediyoruz. Şirketler verileri silindiği zaman problem yaşayabiliyor. Veri kurtarma merkezimize başvuran firmalar güvenle verilerini geri alabiliyor.

RAID Veri Kurtarma

RAID 6 Veri Kurtarma

RAID veri yapılandırmalarının büyük bölümü üreticilere bağlı olarak değişebilir. RAID veri kurtarması çok hassas bir görevdir. RAID dizelerinin donanım, ürün yazılımı ve yazılım seviyeleri hakkında mutlaka detaylı bilgi sahibi olmak gerekir. Profesyonel bir şekilde yapılmayan veri kurtarma denemeleri başarısız olacaktır. Bununla beraber verilerin daha fazla bozulmasına da neden olabilir. RAID Ddzesi depolama teknolojisi hakkındaki geniş bilgisi birikimiz ile sizlere gereken desteği verebiliriz. Ekiplerimiz NAS, SAN ve Sunucu raid yapılandırmalarını başarıyla kurtarabilir.

Raid 6 veri kurtarma işlemleriniz için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilir ve verilerinizin kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

RAID 10 Veri Kurtarma

RAID 10 sistemleri RAID 1 + 0, RAID düzey 0 ve RAID düzey 1’in özelliklerini bir araya getirir. Bu özellik sayesinde sistem daha yüksek veri çıkış hızına sahip olacaktır. Ayrıca artırılmış veri güvenliği desteği sunar. Sistem üzerinde RAID 1 ve RAID 0 dizinde bir araya getirilir. Sistemi bir araya getirmek için en az dört sabit sürücü gerekir. RAID 10 sistemlerinde olası arıza problemlerinde kaybolan verilerinizi geri getirebiliriz.

RAID 10 veri kurtarma işlemleriniz için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm veri kurtarma işlemlerinizi en kısa sürede çözerek beklentilere yanıt veriyoruz. Verilerinizi depolamak için kullandığınız ürünler ne olursa olsun bu konuda etkin çözümler geliştirebiliriz.

RAID 50 Veri Kurtarma

Dünyanın birçok noktasında işletmelerin büyük bir bölümü depolama çözümleri için RAID sistemlerinden yararlanıyor. RAID dizeleri günümüzde şirketlerde hayatı bir rol oynamaya devam ediyor. Bu sistemlerin hasara karşı yüksek tolerans seviyeleri ve bakım maliyetleri kullanılmasının ana nedenlerinden bir tanesidir.

RAID 50 dizesi üzerinde bileşen arızaları ya da çalışma ve uygulama bozulması sonucunda veriler kullanılamaz hale gelir. Sistem üzerinde bulunan verilerin çoğu durumda da bozuk halde yer alacaktır. Raid sistemleri içerisinde yer alan Raid 50 veri kurtarma hizmetlerini de sizler için tamamlıyoruz. Raid 50 veri kurtarma işlemleriniz için özel olarak hazırlanmış odalarda ekiplerimizle hareket ediyoruz.

Nas Raid Veri Kurtarma

Nas sunucu aygıtı sayesinde birbirine bağlanan birden çok harddisk olabilir. Bu özellik sizlere geniş bir depolama alanı sunar. Eğer Nas sunucu aygıtınızda sorun yaşıyorsanız veri alanında problemlerle karşılaşabilirsiniz. Nas sürücü aygıtında kaybolan veriler için uzmanlarımızla müdahalede bulunabiliriz.

Özellikle işletmelerin geniş veri tabanlarına ihtiyacı bulunuyor. Nas sunucusu işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu bölümde olası veri kaybı işletmeleri zor duruma sokacaktır. Nas sunucu aygıtında bulunan tüm verilerinize yeniden sahip olmak isterseniz Nas raid veri kurtarma hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Ekibimiz donanımlı bir şekilde sistemlere müdahalede bulunacaktır.

Nas sunucu aygıtları karışık bir yapıya sahiptir. Bu yüzden işletmelerin verilerini kendi yüklemesi son derece zordur. Ekibimiz Nas sunucusunda ortaya çıkan teknik arızayı tespit eder daha sonra verileri geri yükler. Büyük işletmeler ve firmalar tarafından kullanılan Nas sunucu aygıtlarına özel müdahale RAID veri kurtarma merkezimiz tarafından tamamlanıyor.

Kişisel verilerin korunmasına dair genel mevzuata buradan ulaşabilirsiniz..

Comments are closed