Gizlilik Politikamız

  • Home
  • Gizlilik Politikamız

Trust Veri Kurtarma Hizmetlerini tercih edilen bir hizmet sağlayıcı olarak seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kişisel bilgilerinizi ve gizlilik hakkınızı korumayı taahhüt ediyoruz. Politikamız veya kişisel bilgilerinizle ilgili uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle info@trustverikurtarma.com adresinden iletişime geçin.

http://trustverikurtarma.com/ web sitemizi ziyaret ettiğinizde ve hizmetlerimizi kullandığınızda, kişisel bilgileriniz konusunda bize güvenirsiniz. Gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz. Bu gizlilik bildiriminde gizlilik politikamızı açıklıyoruz. Hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve bunlarla ilgili hangi haklara sahip olduğunuzu size mümkün olan en açık şekilde açıklamaya çalışıyoruz. Önemli olduğu için dikkatlice okumak için biraz zaman ayıracağınızı umuyoruz. Bu gizlilik politikasında kabul etmediğiniz herhangi bir şart varsa, lütfen sitelerimizi ve hizmetlerimizi kullanmayı bırakın.

Bu gizlilik politikası, web sitemiz (www.trustverikurtarma.com) ve/veya ilgili hizmetler, satışlar, pazarlama veya etkinlikler (bu gizlilik politikasında topluca “Siteler” olarak anılacaktır) aracılığıyla toplanan tüm bilgiler için geçerlidir.

Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşma konusunda bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacağı için lütfen bu gizlilik politikasını dikkatlice okuyun.

Hangi bilgileri topluyoruz?

Bize verdiğiniz ad, adres, iletişim bilgileri, şifreler ve güvenlik verileri bilgileri gibi kişisel bilgileri topluyoruz.

Bizimle veya ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almakla ilgilendiğinizi ifade ederken, sitelerdeki etkinliklere katılırken veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçerken bize gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz.

Topladığımız kişisel bilgiler, bizimle ve Sitelerle olan etkileşimlerinizin bağlamına, yaptığınız seçimlere ve kullandığınız ürün ve özelliklere bağlıdır. Topladığımız kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir:

İsim ve İletişim Verileri. Adınızı ve soyadınızı, e-posta adresinizi, posta adresinizi, telefon numaranızı ve diğer benzer iletişim verilerinizi topluyoruz.
Kimlik bilgileri. Kimlik doğrulama ve hesap erişimi için kullanılan parolaları, parola ipuçlarını ve benzer güvenlik bilgilerini topluyoruz.
Bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler doğru, eksiksiz ve doğru olmalı ve bu tür kişisel bilgilerdeki değişiklikleri bize bildirmelisiniz.

Otomatik olarak toplanan bilgiler
IP adresi ve/veya tarayıcı ve cihaz özellikleri gibi bazı bilgiler, Sitelerimizi ziyaret ettiğinizde otomatik olarak toplanır.
Siteleri ziyaret ettiğinizde, kullandığınızda veya gezindiğinizde belirli bilgileri otomatik olarak topluyoruz. Bu bilgiler, belirli kimliğinizi (adınız veya iletişim bilgileriniz gibi) ifşa etmez, ancak IP adresiniz, tarayıcı ve cihaz özellikleri, işletim sistemi, dil tercihleri, yönlendiren URL’ler, cihaz adı, ülke, konum gibi cihaz ve kullanım bilgilerini içerebilir. , Sitelerimizi nasıl ve ne zaman kullandığınıza ilişkin bilgiler ve diğer teknik bilgiler. Bu bilgilere öncelikle Sitelerimizin güvenliğini ve işleyişini sürdürmek ve dahili analiz ve raporlama amaçlarımız için ihtiyaç duyulmaktadır.

Diğer kaynaklardan toplanan bilgiler
Kamuya açık veri tabanlarından, pazarlama ortaklarından ve diğer dış kaynaklardan sınırlı veri toplayabiliriz.

Kamuya açık veri tabanları, ortak pazarlama ortakları gibi diğer kaynaklardan ve diğer üçüncü taraflardan hakkınızda bilgi alabiliriz. Diğer kaynaklardan aldığımız bilgilere örnekler: sosyal medya profil bilgileri; pazarlama yönlendirmeleri ve ücretli listeler (sponsorlu bağlantılar gibi) dahil arama sonuçları ve bağlantıları.

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?
Bilgilerinizi meşru ticari çıkarlara, sizinle olan sözleşmemizin yerine getirilmesine, yasal yükümlülüklerimize uymaya ve/veya rızanıza dayalı amaçlarla işleriz.

Sitelerimiz aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri aşağıda açıklanan çeşitli iş amaçları için kullanırız. Kişisel bilgilerinizi, sizinle bir sözleşme akdetmek veya ifa etmek için, sizin rızanızla ve/veya yasal yükümlülüklerimize uymak için meşru ticari çıkarlarımıza dayanarak bu amaçlar için işleriz. Aşağıda listelenen her bir amacın yanında güvendiğimiz belirli işleme alanlarını belirtiyoruz.

Size pazarlama ve promosyon iletişimleri göndermek için. Pazarlama tercihlerinize uygun olması durumunda, biz ve/veya üçüncü taraf pazarlama ortaklarımız, bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri pazarlama amaçlarımız için kullanabiliriz. Pazarlama e-postalarımızdan istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.
Size idari bilgiler göndermek için. Kişisel bilgilerinizi size ürün, hizmet ve yeni özellik bilgileri ve/veya şartlar, koşullar ve politikalarımızdaki değişiklikler hakkında bilgi göndermek için kullanabiliriz.

Referansları yayınlamak için. Sitelerimizde kişisel bilgiler içerebilecek referanslar yayınlarız. Bir referans göndermeden önce, adınızı ve referansınızı kullanmak için onayınızı alacağız. Referansınızı güncellemek veya silmek isterseniz, lütfen info@trustverikurtarma.com adresinden bizimle iletişime geçin ve adınızı, referans konumunuzu ve iletişim bilgilerinizi eklediğinizden emin olun.

Bilgilerinizi, ilgi alanlarınıza ve/veya konumunuza uygun içerik ve reklam geliştirmek ve görüntülemek (ve bunu yapan üçüncü taraflarla çalışmak) ve etkinliğini ölçmek için kullanabiliriz.
Ödül çekilişlerini ve yarışmaları yönetin. Yarışmalara katılmayı seçtiğinizde, bilgilerinizi ödül çekilişlerini ve yarışmaları yönetmek için kullanabiliriz.
Geri Bildirim İsteyin. Bilgilerinizi geri bildirim istemek ve web sitemizi kullanımınız hakkında sizinle iletişim kurmak için kullanabiliriz.
Sitelerimizi korumak için, bilgilerinizi, Sitelerimizi güvenli ve emniyetli tutma çabalarımızın bir parçası olarak kullanabiliriz (örneğin, dolandırıcılığın izlenmesi ve önlenmesi için).
Şartlarımızı, koşullarımızı ve politikalarımızı uygulamak için.
Yasal taleplere cevap vermek ve zararı önlemek. Bir mahkeme celbi veya başka bir yasal talep alırsak, nasıl yanıt vereceğimizi belirlemek için elimizdeki verileri incelememiz gerekebilir.
Diğer İş Amaçları için. Bilgilerinizi veri analizi, kullanım eğilimlerini belirleme, promosyon kampanyalarımızın etkinliğini belirleme ve Sitelerimizi, ürünlerimizi, hizmetlerimizi, pazarlamanızı ve deneyiminizi değerlendirmek ve geliştirmek gibi diğer İş Amaçları için kullanabiliriz.

Bilgileriniz kimseyle paylaşılacak mı?
Bilgileri yalnızca sizin izninizle, yasalara uymak, haklarınızı korumak veya ticari yükümlülükleri yerine getirmek için paylaşırız.

Aşağıdaki yasal temele dayalı olarak verileri işleyebilir veya paylaşabiliriz:

Onay: Kişisel bilgilerinizi belirli bir amaç için kullanmamız için bize özel izin verdiyseniz, verilerinizi işleyebiliriz.
Meşru Menfaatler: Meşru ticari menfaatlerimizi elde etmek için makul ölçüde gerekli olduğunda verilerinizi işleyebiliriz.
Bir Sözleşmenin İfası: Sizinle bir sözleşme yaptığımız durumlarda, sözleşmemizin şartlarını yerine getirmek için kişisel bilgilerinizi işleyebiliriz.
Yasal Yükümlülükler: Bilgilerinizi, yürürlükteki yasalara, hükümet taleplerine, adli kovuşturmaya, mahkeme emrine veya bir mahkeme emrine veya mahkeme celbine yanıt gibi yasal sürece uymak için yasal olarak yapmamız gerektiğinde ifşa edebiliriz ( ulusal güvenlik veya kanun uygulama gerekliliklerini karşılamak için kamu makamlarına yanıt olarak dahil).
Önemli Çıkarlar: Politikalarımızın olası ihlalleri, şüpheli dolandırıcılık, herhangi bir kişinin güvenliğine yönelik potansiyel tehditler içeren durumlar ve yasa dışı faaliyetlerle ilgili olarak araştırmak, önlemek veya eylemde bulunmak için gerekli olduğuna inandığımız veya bunların kanıtları olarak bilgilerinizi ifşa edebiliriz. dahil olduğumuz dava.
Daha spesifik olarak, aşağıdaki durumlarda verilerinizi işlememiz veya kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekebilir:

Satıcılar, Danışmanlar ve Diğer Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcılar. Verilerinizi, bizim için veya bizim adımıza hizmet veren ve bu işi yapmak için bu tür bilgilere erişim gerektiren üçüncü taraf satıcılar, hizmet sağlayıcılar, yükleniciler veya aracılarla paylaşabiliriz. Örnekler şunları içerir: veri analizi, e-posta teslimi, barındırma hizmetleri, müşteri hizmetleri ve pazarlama çalışmaları. Seçilmiş üçüncü tarafların Sitelerde zaman içinde Sitelerle nasıl etkileşim kurduğunuz hakkında veri toplamasını sağlayacak izleme teknolojisini kullanmalarına izin verebiliriz. Bu bilgiler, diğer şeylerin yanı sıra, verileri analiz etmek ve izlemek, belirli içeriğin popülerliğini belirlemek ve çevrimiçi etkinliği daha iyi anlamak için kullanılabilir. Bu Politikada açıklanmadıkça, bilgilerinizin hiçbirini promosyon amacıyla üçüncü şahıslarla paylaşmayız, satmayız, kiralamayız veya ticaretini yapmayız.
İş Transferleri. Bilgilerinizi herhangi bir birleşme, şirket varlıklarının satışı, finansman veya işimizin tamamının veya bir kısmının başka bir şirkete satın alınmasıyla bağlantılı olarak veya müzakereler sırasında paylaşabilir veya aktarabiliriz.

Bilgilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz?
Yasalar aksini gerektirmedikçe, bilgilerinizi bu gizlilik politikasında belirtilen amaçları yerine getirmek için gerekli olduğu sürece saklarız.

Kanunen daha uzun bir saklama süresi gerekmedikçe veya izin verilmedikçe (vergi, muhasebe veya diğer yasal gereklilikler gibi) kişisel bilgilerinizi yalnızca bu gizlilik politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklayacağız. Bu politikadaki hiçbir amaç, kişisel bilgilerinizi 1 yıldan daha uzun süre saklamamızı gerektirmez.

Kişisel bilgilerinizi işlemek için devam eden meşru bir iş ihtiyacımız olmadığında, onu sileriz veya anonimleştiririz veya bu mümkün değilse (örneğin, kişisel bilgileriniz yedek arşivlerde saklandığından), güvenli bir şekilde saklarız. kişisel bilgileriniz ve silinmesi mümkün olana kadar başka herhangi bir işlemden yalıtın.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?
Kişisel bilgilerinizi bir organizasyonel ve teknik güvenlik önlemleri sistemi aracılığıyla korumayı amaçlıyoruz.

İşlediğimiz tüm kişisel bilgilerin güvenliğini korumak için tasarlanmış uygun teknik ve kurumsal güvenlik önlemleri uyguladık. Ancak, internetin kendisinin %100 güvenli olduğunu garanti edemeyeceğimizi de unutmayın. Kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da, kişisel bilgilerin Sitelerimize ve Sitelerimizden iletilmesinin riski size aittir. Hizmetlere yalnızca güvenli bir ortamda erişmelisiniz.

Reşit olmayanlardan bilgi topluyor muyuz?
18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri toplamaz veya bunu pazarlamayız.

18 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri talep etmiyoruz veya bu çocuklara pazarlama yapmıyoruz. Siteleri kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu veya böyle bir reşit olmayanın ebeveyni veya vasisi olduğunuzu ve bu reşit olmayan bağımlı kişinin Siteleri kullanmasına izin verdiğinizi beyan edersiniz. 18 yaşından küçük kullanıcılardan kişisel bilgilerin toplandığını öğrenirsek, hesabı devre dışı bırakacağız ve bu tür verileri kayıtlarımızdan derhal silmek için makul önlemleri alacağız. 18 yaşın altındaki çocuklardan topladığımız herhangi bir veriden haberdar olursanız, lütfen bizimle info@trustverikurtarma.com adresinden iletişime geçin.

Gizlilik haklarınız nelerdir?

Avrupa Ekonomik Alanı gibi bazı bölgelerde, kişisel bilgilerinize daha fazla erişmenize ve bunlar üzerinde kontrol sahibi olmanıza izin veren haklara sahipsiniz. Hesabınızı istediğiniz zaman inceleyebilir, değiştirebilir veya sonlandırabilirsiniz.

Bazı bölgelerde (Avrupa Ekonomik Alanı gibi), geçerli veri koruma yasaları kapsamında belirli haklara sahipsiniz. Bunlar, (i) kişisel bilgilerinize erişim talep etme ve bir kopyasını alma, (ii) düzeltme veya silme talebinde bulunma; (iii) kişisel bilgilerinizin işlenmesini kısıtlamak; ve (iv) varsa, veri taşınabilirliği için. Bazı durumlarda, kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkınız da olabilir. Böyle bir talepte bulunmak için lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanın. Yürürlükteki veri koruma yasalarına uygun olarak herhangi bir talebi değerlendireceğiz ve harekete geçeceğiz.

Kişisel bilgilerinizi işlemek için izninize güveniyorsak, istediğiniz zaman onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz. Ancak bunun geri çekilmeden önce işlemenin yasallığını etkilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Avrupa Ekonomik Alanı’nda ikamet ediyorsanız ve kişisel bilgilerinizi yasa dışı bir şekilde işlediğimize inanıyorsanız, yerel veri koruma denetleme kurumuna şikayette bulunma hakkınız da vardır.

Do not-track özellikleri için kontrol

Çoğu web tarayıcısı ve bazı mobil işletim sistemleri ve mobil uygulamalar, çevrimiçi tarama etkinliklerinizle ilgili verilerin izlenmesini engellemek için gizlilik tercihinizi belirtmek için etkinleştirebileceğiniz bir Do-Not-Track (“DNT”) özelliği veya ayarı içerir.

Bu politikada güncellemeler yapıyor muyuz?

Bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenen sürüm, güncellenmiş bir “Revize” tarihi ile belirtilecek ve güncellenen sürüm, erişilebilir olduğu anda yürürlüğe girecektir. Bu gizlilik politikasında önemli değişiklikler yaparsak, bu tür değişikliklere ilişkin belirgin bir bildirim yayınlayarak veya doğrudan size bir bildirim göndererek sizi bilgilendirebiliriz. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu gizlilik politikasını sık sık gözden geçirmenizi öneririz.

Bu politika hakkında bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bu politika hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa, bize info@trustverikurtarma.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.