Server/Sanal Sunucu/Vmware/ESXi – Hyper-V Veri Kurtarma

  • Home
  • Hizmetler
  • Server/Sanal Sunucu/Vmware/ESXi – Hyper-V Veri Kurtarma

Server/Sanal Sunucu/Vmware/ESXi – Hyper-V Veri Kurtarma

Günümüzde her cihaz belirli bir veri depolama alanına sahiptir. Sahip olduğunuz cihazlar üzerinde veri kaybı yaşadığınız zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Veri kurtarma, standart yöntemlerle erişilemeyen verilerin geri getirilmesidir. Veri kayıpları kullanıcı hataları, depolama cihazınızdaki mekanik ve fiziksel hasarlar nedeniyle ortaya çıkabilir. Veri kaybı yaşıyorsanız bu konuda firma sizlere destek verebiliriz.

Veri kurtarma firması olarak farklı türde sürücüler üzerinde sağlıklı çalışmalar sunabiliriz. Piyasadaki mevcut ve gelişmekte olan medya türlerine özel müdahalelerimiz bulunuyor. Bu konuda yenilikçi veri kurtarma yöntemleriyle beklentilere yanıt verebiliriz.

Server/Sanal Sunucu/Vmware/ESXi - Hyper-V Veri Kurtarma

Server Veri Kurtarma

Sunucu kurtarma işlemlerinde herhangi bir ağ üzerinde uygun çözümlerimizi geliştirebiliriz. Donanımsal olarak sunucuların, sorunsuz çalışması için verilerin sağlıklı şekilde çalışması gerekir. Bilgisayar sunucularına özel müdahale ederek bu konuda en iyiler arasındayız.

Günümüzde serverler, modern iş dünyasının ana etmenlerinden bir tanesidir. Sunucular içerisinde günlük işlemleri saklayan depolama birimlerinden destek alınır. Şirketlerin değerli bilgilerini korumak amacıyla bu server sistemlerine büyük bir iş düşüyor. Sunucularda saklanan kişisel bilgisayarlardaki ve iş istasyonlarındaki disklerde hatalar ortaya çıkabilir.

Modern sunucu depolama sistemlerinin artan karmaşıklığına son vermek için profesyonel müdahale gerekiyor. Binlerce kullanıcının ulaşmaya çalıştığı veriler üzerinde kurtarma hizmetlerini verebiliriz. Sunucular üzerinde düzenli olarak yedekleme yapılması meydana gelecek bir çok hasar için önlem almanızı sağlayacaktır. Verileriniz bir şekilde kaybettiyseniz server veri kurtarma işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kurtarma hizmetlerinde uzman bir şekilde hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Biz her türlü depolama cihazından veri kayıplarını telafi edebiliriz.

 

Sanal Sunucu Veri Kurtarma

Virtual Server, bir sunucunun yapay bir kopyasını oluşturarak hareket eder. Her sanal sunucunun kendi işletim sistemi bulunur. İnternet kullanıcılarının kullanmakta olduğu bulut depolama hizmetleri de sanal sunuculardır. Donanımsal olarak sunucuların sorunsuz çalışması için kaybolan verilerin geri getirilmesi gerekir. Veri kurtarma uzmanlarımız herhangi bir modern işletim sistemini kolayca düzeltebiliyor. Kurtarma çalışmalarında;

  • Uygulama sunucularını geri yükleme,
  • Dosya sunucularından kaybolan verileri kurtarma,
  • Web sunucusu verilerini geri alma,
  • Sanal sunucu veri kurtarma,
  • Özel veri kurtarma çözümleri sunabiliriz.

Firmamız tarafından yukarıda verilen problemlerle ilgili olarak tüm sorunları uzman kadromuzla çözebiliriz.

VMware ESXi Veri Kurtarma Hizmeti

VMware ESXi veri kurtarma, yedeklemeleri yönetmek ve geri yüklemek için talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Firmamızın profesyonel ekibi, işlemler sırasında sanal bir aygıt ve bir istemci eklentisi üzerinden verileri kurtarabilir.

Sistemleriniz için kullanacağımız veri kurtarma çözümlerimizle yanınızdayız. Yapacağımız yedekleme ve veri kurtarma işlemleri sanal bir diskte saklanır. Bu işlem sonraki süreçlerde kaybetme olasılığınız hesaba katılarak yapılır.

Sunucular iş dünyası için vazgeçilmez sistemlerden bir tanesidir. Verilerde gerekli önlemler alınmış olsa bile belirli zamanlarda istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bazen binlerce sitemin bağlı olduğu sunucularda veri kayıpları oluşabilmektedir. Tüm bu kayıplar sizi endişelendiriyorsa firmamızın veri kurtarma garantili hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız kısa süre içerisinde piyasadaki en uygun fiyatlarla veri kurtarma hizmetini verebiliyor. Günlük işlerinizin daha fazla sekteye uğramasını engellemek hemen hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Server/Sanal Sunucu/Vmware/ESXi - Hyper-V Veri Kurtarma

Hyper-V Veri Kurtarma

Microsoft tarafından geliştirilen Hyper-V, fiziksel sisteminiz içerisinde birden fazla sanal makineler oluşturmanızı sağlar. Bozuk veya silinmiş bir verileri kurtarmak oldukça zor olabilir. Microsoft VHD sanal diskler için özel bir format kullanarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Fiziksel sunucu veya sanal bilgisayar üzerinde bulunan vhd, vhdx uzantılı sanal disklerden detaylı kurtarma hizmeti verebiliriz. Uzman ekiplerimiz bu konuda uzun zamandır çalışmalar gerçekleştiriyor. Hyper-V veri kurtarma alanında sizlere profesyonel çözüm geliştirebiliriz.

Bozuk veya hasarlı dosyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti üzerinden hareket eden firmamız bu alanda en iyilerden bir tanesidir. Hyper-V, Fiziksel sunucu veya sanal bilgisayar üzerinde bozuk verilerinizi sizler için geri getirebiliriz.

Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetleri

Yüksek kalite standartlarına sahip merkezimizde tam zamanında veri kurtarma hizmetlerini verebiliriz. Veri kurtarma çalışmalarında sabit disklerde tüm senaryolarda, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar için özel müdahalede bulunuyoruz. Disklere özel çözümler sunarak sizleri memnun ediyoruz.

Veri kurtarma hizmetinde profesyonel çözümlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Teknik ekibin deneyimi, profesyonelliği ve kullanılacak yazılımların kalitesine göre verilerinizi geri getiriyoruz. Veri kaybı yaşanan durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz.

Veri Kurtarma Fiyatları

Cihazlarda veri kaybı ortaya çıkarsa hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Veri kayıp durumuna göre özel çalışmalarımız bulunuyor. Böylece tüm sorunların önüne en iyi şekilde geçilebiliyor. Yazılımsal sorunları olan cihazlar, özel yazılımlar kullanılarak veri kurtarma çalışmaları yürütülüyor. Fiziksel hasar ya da mekanik arıza nedenlerine göre tüm veriler geri getiriliyor.

Veri kurtarma fiyatları arızalı depolama ortamının türüne göre değişim gösterir. Cihaz arızasının nedeni, ek bileşenlerin satın alınması ve bilgilere göre bizlerden teklif alabilirsiniz. Firmamız buradan sizlere en gelişmiş kurtarma yöntem ve araçlarını verebiliyor. Veri kurtarma konusunda yüksek başarı oranlarına sahibiz. Siz değerli müşterilerimize tüm kurtarma süreci boyunca verilerinizi güvende tutmak için çalışma gerçekleştiriyoruz. Veri kurtarma hizmetlerinde her zaman yüksek güvenlik standartları uyguluyoruz. Verilerinizi kurtarmak için fiyat teklifi yaptıktan sonra kısa sürede çalışmalara başlıyoruz.

Veri kurtarma fiyatları için detayları bizlerden alabilirsiniz. Veri kurtarma çalışmalarında firmamız siz müşterilerimiz için her zaman uygun fiyat performans garantisi verebiliyor. Veri kurtarılacak cihazın durumu ve türüne göre özel uygulamalarımız bulunuyor. İnternet üzerinden dilediğiniz zaman fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. En iyi çözüm desteğimizle bir adım öne çıkmayı başarıyoruz. Dilediğiniz zaman veri kurtarma hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Bizleri aradığınız zaman kurtarılacak verinin durumu hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz İnternet adresimizde veri kurtarma talep formu bölümünü kullanarak formu doldurabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunmasına dair genel mevzuata buradan ulaşabilirsiniz..

Comments are closed